EnGenius Cloud

EnGenius Cloud – jednoduše, rychle, efektivně.

Přehledný dashboard

 

S EnGenius Cloudem se již nikdy neztratíte v nastavení vaší sítě – vše je jasně a přehledně vidět hned na titulní straně. Od stavu všech prvků ekosystému, přes aktuální vytížení AP i switchů, až po podrobné statistiky koncových zařízení. A pokud se děje něco nestandardního, EnGenius Cloud vám to ukáže přehledně hned na první straně – včetně návrhů, jak situaci řešit. 

Ušetřete čas a spravujte síť efektivně!

Podrobné statistiky a nastavení pro všechny prvky

 

Pro podrobnější analýzu a nastavování parametrů je možné přistupovat ke všem prvkům separátně. Chcete na jednom jediném AP vypnout konkrétní SSID? Není problém! Chcete restartovat konkrétní port na konkrétním switchi? Není problém!

Prediktivní analýzy a doporučení

Tou největší výhodou cloudového řešení je jeho výpočetní síla – obzvlášť, když pracuje ve spojení s umělou inteligencí. EnGenius Cloud založený na AI dokáže provádět prediktivní analýzy a doporučení k zlepšení fungování sítě. V případe problému je tak k dispozici celá škála návrhů, jak situaci řešit. 

Časová osa

Troubleshooting je s unikátní funkcí časové osy pro každého klienta otázkou okamžiku – ihned vidíte kompletní informace o každém zařízení a snadno tak poznáte, jestli je problém na straně sítě či na straně klienta.

Libovolné třídění a seskupování

Ať už máte jen malou síť v kanceláři nebo spravujete komplexní síť hotelových poboček se stovkami AP, díky EnGenius Cloud ekosystému bude oboje hračkou. Všechna zařízení lze mít pod jedním účtem a libovolně seskupovat do organizací, sítí a podsítí. Aplikování pravidel, logování alarmů nebo nastavování přístupů je tak geniálně jednoduché a přehledné.

Analýza provozu na 7. vrstvě

 

Díky pokročilé analýze provozu na 7. síťové vrstvě je ihned jasné, jak je vaše síť využívána. Stěžují si klienti na pomalou rychlost? V mžiku zjistíte, jestli někdo nevytěžuje síť na maximum stahováním torrentů nebo jiným typem excesivního přenosu. 

Neomezené možnosti Guest WiFi

EnGenius Cloud je jako svořený pro hotelové sítě – díky integrovaném Captive portálu a širokým možnostem nastavení je jen na vás, jakým způsobem se chcete o svou síť podělit. Od prostého odsouhlasení podmínek, až po přihlašování přes vouchery s omezenou dobou platnosti. Vše naprosto intuitivně spravované s odděleným rozhraním od správy sítě – ideální pro recepční či asistentku.

Vždy aktuální firmware

V případě enterprise nasazení je bezpečnost jedno z hlavních témat – k vysoké bezpečnosti jistě patří i vždy aktuální software v síťových prvcích. Tyto starosti můžete nyní nechat na EnGenius Cloudu – automaticky aktualizuje všechna vaše zařízení ve zvolený čas. A navíc si můžete vybrat, jaký typ softwaru chcete dostávat – beta, stable nebo předchozí stable.

 Poznejte EnGenius podrobněji