VanCo.cz & EnGenius přináší WiFi4EU řešení, které se vyplatí!

Vyhráli jste WiFi4EU projekt a hledáte řešení, které se finančně vejde do rozpočtu? Zároveň takové, na které se můžete spolehnout? VanCo.cz přichází s technologicky vyspělým ekosystémem výrobce EnGenius – uceleným řešením, které splňuje vysoké požadavky pro použití v projektech WiFi4EU. Nabízí ucelenou řadu venkovních a vnitřních AP, switchů s integrovaným kontrolérem, případně i samostatný kontrolér SkyKey. Kvalitu svých produktů podporuje 5ti letou zárukou na venkovní AP a doživotní na vnitřní AP. To z něj dělá ideální volbu pro projekt, kde je nutná podpora udržitelnosti alespoň po dobu 5ti let.

Realizace projektů WiFi4EU už není strašák, pusťte se do toho s námi!

 

Osvědčená technologie

Na technologii EnGenius již bylo realizováno více než 150 projektů v celé EU. Vše bez jediného problému - AP mají certifikaci HotSpot 2.0.

Bohatý ekosystém

EnGenius, to nejsou jen přístupové body, ale celá škála dalších zařízení - od centrálně ovládaných switchů až po spoje bod-bod.

skvělá cenová politika

Bez skrytých nebo pravidelných poplatků. Žádné další platby za support, nové AP či upgrade firmwaru. A nízké projektové ceny k tomu.

Jednoduché nasazení

Díky kontroléru, který může být jak samostatný, tak přímo integrovaný do switche EnGenius, je možné nastavit celou síť pár kliknutím

Zvolte to správné zařízení

V současné době je v rámci projektu WiFi4EU možné použít dvě certifikovaná AP (venkovní a vnitřní) a celý systém doplnit buď o lokální kontrolér (SkyKey I), o kontrolér integrovaný do switchů EnGenius nebo o kontrolér nainstalovaný jako službu na serveru.

ECW357AP

Indoor

ENH1350EXT

OUTDOOR

SKYKEY I

Controller

* viz sekce Často kladené dotazy

Celý systém lze doplnit o switche EnGenius v mnoha variantách. Včetně PoE nebo bez, od 8-portového až po 52-portový s 4x SFP+ šachtou. Pro kompletní nabídku prosím kontaktujte obchodního zástupce.

Často kladené otázky

Ano, plní. Nabízená AP (ECW357AP a ENH1350EXT) jsou certifikována dle HotSpot 2.0 a plní i všechna další kritéria pro použití ve WiFi4EU projektech. V současné době je realizováno na této technologii více než 150 projektů po celé EU.

V rámci WiFi4EU projektu je možno použít AP ECW357AP (vnitřní) a ENH1350EXT (venkovní), které mají příslušnou certifikaci. Ty je nutné doplnit kontrolérem, pro centrální ovládání sítě (požadevek WiFi4EU), což může být HW kontolér SkyKey I. Variantou také je zakoupit některý ze switchů EnGenius, které již mají tento kontrolér vestavěný. Třetí variantou je nainstalovat si SW kontrolér na server – a to zcela zdarma. Celý systém pak lze doplnit například point-to-point spoji EnGenius v pásmu 5 GHz, sektorovými anténami neho Home Mesh WiFi.

Určitě! Pro WiFi4EU máme speciální projektové ceny. Neváhejte a obraťte se na naše obchodního zástupce, případně na obchod@vanco.cz

Přesně tak. Nepodlehli jsme dnes tolik populárnímu tlaku na různé skryté poplatky, poplatky za další přidaná AP, za roční support nebo za přístup k novému firmwaru. Koupí zařízení se tato stávají navždy vaše včetně všech funkcí a již nezaplatíte ani korunu navíc.

Jakkoliv může být společnost EnGenius v ČR a SR zatím málo známá, jedná se o předního světového výrobce WiFi systémů s tradicí již od roku 1979 – například v USA patří mezi TOP10 v segmentu enterprise WiFi. Díky společnosti VanCo.cz teď přichází i k nám se svoji nabídkou špičkových produktů. Například celosvětově první na trh uvedené WiFi 6 2×2:2 AP bylo právě od společnosti EnGenius.

Standardní záruka na všechny výrobky EnGenius jsou 2 roky. V případě, že si projekt zaregistrujete na stránkách https://partners.engeniusnetworks.eu/EU/earn/deal, záruka na ECW357AP se prodlužuje na doživotní, tj. do konce výroby daného zařízení + další dva roky.  Podmínky rozšířené jsou obdobné jako u klasické, tedy baz nějakých „manipulačních“ poplatků, apod.

Pokud máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat

VanCo.cz

Exkluzivní distributor technologie EnGenius v ČR a SR

U Čokoládoven 9

104 00 Praha 12 – Modřany

Tel: +420 246 035 451

E-mail : obchod@vanco.cz

©  2022 VanCo.cz.